Hrozba intoxikace actiongame popis:

banner_golden_czbanner_klub_cz
Kdesi na světě byla založena Organizace. Vnitřní pravidla byla a stále jsou velmi přísná a tak nikdo, až na jejího zakladatele nezná ani místo vzniku, ani seznam jejích členů, jediné co lze s určitostí potvrdit je, že tato Organizace vnikla za účelem násilného ovládnutí celého světa.

Vše nasvědčuje tomu, že sdružuje velmi mocné, bohaté a vzdělané lidí této planety a o tom svědčí její ambiciózní plány, které by se, bez takřka neomezené finanční podpory, nedaly uskutečnit.

Vlády všech zemí byly před časem vyzvány, aby rezignovaly a předaly správy zemí do rukou této Organizace a pokud tak neučiní, ponesou následky.

Organizace prý disponuje nebývale jedovatou látkou, žádnými, dosud známými způsoby, neodhalitelnou, s účinky tak hrozivými, že každý, kdo bude této látce vystaven, během několika minut zemře ve strašných bolestech. Látka byla vyvinuta předními světovými vědci v tajné laboratoři patřící Organizaci.

Tento scénář se bude opakovat na různých místech světa do doby, než bude požadavkům Organizace zcela vyhověno. Všechny tajné, zpravodajské služby (CIA, FBI, KGB, Mosad, MI6,…) se spojily a intenzivně pátraly po laboratoři, nebylo to lehké a zpočátku ani úspěšné, až pak, když už situace začínala být kritická a čas už nezbýval skoro žádný, byla tajná laboratoř konečně objevena na jednom místě v srdci Evropy, ve městě Praha.

Pečlivě prověřený a dokonale vycvičený agent byl vyslán zničit laboratoř. K tomu účelu měla posloužit speciální bomba, na jejímž vývoji a výrobě se rovněž podíleli největší „mozky“ lidstva, ale ti, které se nepodařilo Organizaci zapojit do svých služeb (snad).

Agent pronikl do laboratoře, ukryl bombu na strategicky nejvýhodnějším místě v laboratoři, ale na její aktivaci již bohužel neměl čas, byl odhalen a zneškodněn ochrankou laboratoře.

 

Nastup na místo zavražděného agenta a dokonči misi. Vaším úkolem je najít bombu, aktivovat ji a bezpečně opustit prostory a to vše musíte stihnout do 60 minut.

 

Hrozba intoxikace actiongame info:

Počet hráčů: 2 až 5
Ceny: cena za skupinu 1500 CZK
Čas na únik: 60 minut
Obtížnost a hodnocení: zatím jsme nenavštívili

Vstupenku zakoupíte zde:

Koupit Zlatou vstupenku

Otevírací doba

Pondělí

09:00 - 21:00

Úterý

09:00 - 21:00

Středa

09:00 - 21:00

Čtvrtek

09:00 - 21:00

Pátek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 21:00

Neděle

09:00 - 21:00

Naše užitečné výhody & služby pro vás

Dobrodružný

Klubová sleva escapemánia

Zlatá vstupenka

hry přijímající Zlatou vstupenku escapemania

Napsat recenzi

Obtížnost
Propracovanost
Originalita
Přístup k zákazníkovi
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky