Profil

Avatar

Registrovaný uživatel JV (Biggest)

Zkušenost:

2 %*

Odehrané hry

Hra Čas úniku Hodnocení Komentář
PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA - ŘEZNÍK neznámý

Zajímavá atmosféra, dobrý úvod i to, že z ulice místnost opravdu vypadá jako zavřené řeznictví. Moc se nám líbila první část hry, kde byly nápadité úkoly a celkově to zde bylo zajímavé.

Úkoly v druhé části bych možná obměnil, přišlo nám, že do hry úplně nezapadaly, vlastně nám to přišlo, jako by druhou část navrhoval někdo jiný. Najednou jsme se nedokázali naladit na tu vlnu a sebralo nám to vítr z plachet.

70% – Větší počet úkolů, který spíš potěší, ale nevím, jestli je to čisté pozitivum. Z této série psycho her se nám líbila asi nejméně, ale i tak jde o velmi kvalitní hru. U této společnosti se asi nespálíte, ať vyberete jakoukoliv hru.
Saw neznámý
Ohodnotit
%
JEŽEK V KLECI neznámý

Zajimavé téma, některé originální úkoly i rekvizity,

téma mohlo být lépe zpracované, moc zámečků,

70% – Proletěli jsme únikovkou jako nůž máslem. Málem jsme ani nestihli vstřebat všechny dojmy. Chyběl nám víc nějaká příběh, který by toto téma doprovázel. Některé úkoly byly originální, ale mohlo to být celkově těžší. Na náš vkus větší počet zámečků. Hru bych doporučil spíše začínajícím skupinám. Hra není lineární, takže lze řešit více úkolů najednou, což je vhodné pro větší skupiny.
PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA POKOJ č. 606 posedlá neznámý
70% – Odehráli jsme zde jak pacienta 27, tak pokoj 606 a po všech těch odehraných hrách se nám tu líbilo. Obě hry jsme dali bez nápovědy, tak nám to nepřišlo nijak obtížné, ale úspěšnost není nijak vysoká. Prostředí je hezké, nijak děsivé, úkoly rozmanité. Doporučuji rozhodně začínajícím týmům i středně pokročilým. My si to tu užili.

* Počítáno na základě počtu odehraných her uživatelem a celkového počtu her na Escapemania.cz