FAQ

Jak probíhá nákup?

Na stránkách escapemánia.cz máte možnost nalézt vhodnou hru. Ať už hledáte dle města, pro děti nebo jiného kritéria, v katalogu hry najdete dostupné možnosti. Po rozkliknutí detailu hry máte možnost "Zakoupit vstupenky". Zvolenou vstupenku zakopíte skrze košík pravém horním rohu a běžným nákupem jako na eshopu.

Rezervace termínu do hry

Zda je hra volná se dozvíte telefonicky na čísle, které je uvedené v samotné hře, nebo přímo na stránáhc provozovatele dané hry. Stejným způsobem probíhá také rezervace - telefonicky nebo online skrze webové stránky provozovatele. Kód ze zakoupené vstupenky zadáte do rezervačního formuláře nebo odevzdáte při návštěvě.

Pro kolik lidí platí vstupenky do únikové hry?

Vstupenka je platná pro skupinu, obvykle 2-5 hráčů, pokud není na vstupence uvedeno jinak. Maximální počet je uveden v profilu každé hry.

Last-minute vstupenky - jak fungují?

Jsou skvělá příležitost jak si zahrát únikovku za pár kaček. Narozdíl od běžných vstupenek není možná rezervace na libovolný termín, ale jsou určené na konkrétní termín a hru vypsanou provozovatelem dané hry.
Last-minute vstupenku je nutné po objednávce zaplatit kartou nebo zrychleným převodem do 15 minut. Jinak se uvolňuje pro ostatní hráče.

Zlatá a Platinová vstupenka

Je speciální druh vstupenky. Na rozdíl od běžných vstupenek jsou platné do vícero her. Jsou tak velice praktickým dárkem pro milovníky únikovek, nakolik se nestane, že by obdrželi vstup do hry, kterou již hráli.

Lze jít do hry vícekrát?

Ano, ale nedává to smysl :) nakolik jste již její tajemství odhalili.

Jaká je platnost vstupenek vydávaných escapemanií?

Univerzální vstupenky mají platnost 1 rok od zakoupení.
Vstupenky do konkrétní hry 6 měsíců.
Vstupenky určené pro konkrétní termín jsou platné na daný termín. Případnou změnu termínu je nutné individuálně domluvit s konkrétním provozovatelem hry, ke kterému je vstupenka zakoupená.

Jaké máte číslo účtu

2500903897/2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s.

Všechny platební metody a benefity.


Nedostal jsem vstupenku, v čem je problém?

Mrkněte do svého spamkoše. U některých služeb může být naše komplikovanější PDF se vstupenkou problém.
Pokud jste hradili vstupenky benefit systémy, ujistěte se, že jste udělali objednávku také u nás abychom ji mohli vygenerovat a platbu měli vůči čemu spárovat.