Platební metody

platební metody comgate

Přijímáme platební karty VISA, MASTERCARD, MAESTRO a zrychlené převody většiny českých bank.

Bankovní převod

Na číslo účtu: 2500903897/2010 vedený u společnosti Fio banka, a.s.


Platba zaměstnaneckými Benefit systémy

benefity plus

Vyberte si libovolný produkt produkt v našem obchodu při volbě platby zvolte platba pomocí zaměstnaneckých benefitů, k nákupu se vám automaticky přičte 8% poplatek za použití benefit bodů. Po vytvoření objednávky se přihlašte do svého účtu v Benefity Plus a vyhledejte obchodníka escapemania.cz vyplňte částku ve výši objednávky. Po potvrzení v systému benefity plus obdržíme email o potvrzení platby a vyřídíme vaši objednávku.

benefity plus printscreen


benefity

Vyberte si libovolný produkt produkt v našem obchodu při volbě platby zvolte platba pomocí zaměstnaneckých benefitů, k nákupu se vám automaticky přičte 8% poplatek za použití benefit bodů. Po vytvoření objednávky se přihlašte do svého účtu v Benefity.cz a vyhledejte obchodníka escapemania.cz vyplňte částku ve výši objednávky. Po potvrzení v systému Benefity.cz obdržíme email o potvrzení platby a vyřídíme vaši objednávku.


Galerie Beta

Pokud chcete zakoupit dárkový poukaz Zlatá vstupenka či Klubovou kartu můžete využít objednávky přímo v systému Galerie Beta bez nutnosti objednávky na našem webu. Pro koupi vstupenky do jedné místnosti libovolného partnera prosím využijte druhou možnost.

Vyberte si libovolný produkt produkt v našem obchodu při volbě platby zvolte platba pomocí zaměstnaneckých benefitů, k nákupu se vám automaticky přičte 8% poplatek za použití benefit bodů. Po vytvoření objednávky se přihlašte do svého účtu v Galerie Beta a vyhledejte obchodníka escapemania.cz vyplňte částku ve výši objednávky. Po potvrzení v systému Galerie Beta obdržíme email o potvrzení platby a vyřídíme vaši objednávku.


Sodexo

Vyberte si libovolný produkt produkt v našem obchodu při volbě platby zvolte platba pomocí zaměstnaneckých benefitů, k nákupu se vám automaticky přičte 8% poplatek za použití benefit bodů. Po vytvoření objednávky se přihlašte do svého účtu v Cafeteria mojeBenefity a vyhledejte obchodníka escapemania.cz do ePass vyplňte částku ve výši objednávky. Po potvrzení v systému Cafeteria mojeBenefity zašlete číslo ePass na adresu info@escapemania.cz a do předmětu vyplňte číslo vaší objednávky. Pokud provedete platbu před dokončením objednávky, je možné vložit číslo ePass do poznámky.


flexipass

Jsme elektronický obchod a nedisponujeme kamennou pobočku s pravidelnou otevírací dobou, ale v případě, že chcete pro platbu využít jeden z papírových kupónů prosím kontaktujte nás prostřednictvím info@escapemania.cz nebo na +420 602 319 986. Tato platba je možná pouze na území hlavního města Prahy.


edenred

Vyberte si libovolný produkt produkt v našem obchodu při volbě platby zvolte platba pomocí zaměstnaneckých benefitů, k nákupu se vám automaticky přičte 8% poplatek za použití benefit bodů. Po vytvoření objednávky se přihlašte do svého účtu v Edenred a vyhledejte obchodníka escapemania.cz do e-Ticketu vyplňte částku ve výši objednávky. Po potvrzení v systému Edenred zašlete číslo e-Ticketu na adresu info@escapemania.cz a do předmětu vyplňte číslo vaší objednávky. Pokud provedete platbu před dokončením objednávky, je možné vložit číslo e-Ticketu do poznámky.


ticket multy

Jsme elektronický obchod a nedisponujeme kamennou pobočku s pravidelnou otevírací dobou, ale v případě, že chcete pro platbu využít jeden z papírových kupónů prosím kontaktujte nás prostřednictvím info@escapemania.cz nebo na +420 602 319 986. Tato platba je možná pouze na území hlavního města Prahy